פרופסור אייל וינקלר כמה מילים שהיית חייבת לכתוב 

תמיד הרגשתי שלמה עם עצמי וגופי אך באופן טבעי ובמרוצת השנים החלו להופיע בפניי קמטים שגרמו לאי שביעות רצון וחוסר ביטחון עצמי. היה לי מאד לא נוח להביט על אנשים באור יום מקרוב, כל הזמן ניכר בי התחושה כי פניי אינן אטרקטיביות ונראות כבדות ועייפות. ההחלטה לבצע ניתוח להרמת מצח וגבות לא התקבל בין רגע. שקלתי בנושא ממושכות אך נראה כי כל השיקולים רק פרופסור אייל וינקלרגרמו לי להתלבט יותר ובינתיים המשכתי לחיות עם תחושות קשות של דימוי עצי נמוך.

הרגע אליו ייחלתי קרה למעשה לאחר שפניתי אל פרופסור אייל וינקלר אשר ייעץ לי אודות ההליך והאם הוא מתאים לי. נדהמתי מהמקצועיות הרבה של פרופסור וינקלר שלא ניסה לשכנע אותי בשום שלב שהוא לבצע הליכים שמעבר ליכולתי ומעבר לרצוני. פגשתי לא מעט רופאים פלסטיים בעברי ואני חייבת לציין שהיחס החם והאוהב שזכיתי לקבל במרפאתו של פרופסור וינקלר היה ממש מעורר הערכה והערצה. מהרגע הראשון שנכנסתי למרפאה הרגשתי שאני בידיים בטוחות וכי מי שעתיד לטפל בי הינו מוביל בתחומו.

פרופסור וינקלר במהלך פגישת הייעוץ נהג באדיבות רבה כלפיי והיה קשוב לכל דרישותיי. הוא אפשר לי לשטוח בפניו את כל ציפיותיי, מכאוביי והרצונות שלי בעתיד. לאחר מכן הסביר לי בהרחבה אודות הניתוח, הסיבות בגינן כדאי לבצעו והסיבוכים האפשריים במהלכו. ראשית נרגעתי מאד לגלות כי ניתוחים להרמת גבות ומצח עברו שינוי משמעותי בשנים האחרונות וכוללים שימוש בטכניקה חדשנית המאפשרת תוצאות גבוהות ללא הופעה של צלקות בולטות לעין.


 


סגור נגן